Uporaba interneta in z njim povezane pasti so postale del našega vsakdana, čemur se ne moremo povsem izogniti. Internetne vsebine privlačijo še posebej otroke in najstnike.

Z znanjem, kako pristopiti k uporabi mobilnih naprav, da bodo delovale v našo korist, se bomo znali umakniti pred nezaželenimi posledicami, ki jih povzroča neustrezna raba interneta.

Del tega znanja boste starši lahko pridobili na roditeljskem sestanku z naslovom Internet je za otroke in najstnike magnet, ki ga bomo za vas organizirali v torek, 11. 04., ob 16. uri, v avli šole. Kot predavatelj bo nastopil gospod Tilen Dominko, ki deluje v okviru podjetja Varni internet.

Verjamemo, da se boste sestanka udeležili, saj gre za resnično aktualno tematiko.

Po roditeljskem sestanku bodo potekale redne govorilne ure.

Prijazen pozdrav.

Kolektiv VIZ OŠ Rogatec