V torek, 21. 2. 2023, se bomo v okviru kulturnega dne pridružili pustni povorki, ki je ta dan organizirana v občini Rogatec.

Povorka poteka v popoldanskem času, zato bomo ta dan premaknili čas kulturnega dneva v popoldanski.

Učenci bodo pričeli s poukom ob 14.00. Dejavnosti in varstva pred tem ne bo, od obrokov bodo učenci prejeli malico.

Vozni red avtobusov bo temu primerno spremenjen, in sicer bosta avtobusa v šolo peljala po sledečem voznem redu:

• 13:10 – Lipovec – Dobovec – Rogatec – Tlake most – OŠ Rogatec
  • 13:40 – Jurij – OŠ Rogatec

V šoli se bodo učenci od 1. – 3. razreda pripravili na povorko, ostali pa bodo izdelali skupinske razredne maske, s katerimi se bodo predstavili pred stavbo občine Rogatec.

Ob 16. uri se bodo učenci priključili povorki in se predstavili po razredih. Po končani predstavitvi se v šolo ne bomo več vračali.

Predstavitev razredov se bo zaključila predvidoma ob 18. uri, ko lahko starši pridete po svoje otroke.

Odhod avtobusov za vozače v obe smeri bo ob 18:30 uri iz avtobusne postaje pri Mercatorju.

Starši boste v tem tednu prejeli izjavo, v katero boste vpisali, kako bo vaš otrok ta dan odšel domov (sam, z vami, z avtobusom). Prosimo, da jo izpolnjeno in podpisano vrnete najkasneje do 15. 2. 2023.

Vljudno vabljeni na predstavitev pustnih mask.

S prijaznimi pozdravi.

VIZ OŠ Rogatec