Spoštovani starši in naši učenci,

v teh, za ljudi zelo težkih časih, vam vsem skupaj želim, da ohranite optimizem, otroci otroški smeh in eno veliko upanje, da se bo kmalu življenje povrnilo v nam že znane in bolj človeške tirnice. Kakorkoli, izkoristite te dni za druženje v domačem krogu in preživite sedanjost, kar se da lepo. Vsak trenutek je edinstven in se ga ne da več povrniti, zato bi bilo krivično in nepošteno, da vam ga nekdo ukrade.

Sedaj smo vsi na eni ladji, na skupni poti in potrudimo se, da bomo cilj dosegli zdravi in čim prej. Verjamem v vas, verjamem v vašo energijo in verjamem v čut empatije in nedolžnega otroškega smeha. Še se bomo smejali, videli smeh brez nadetih mask. Verjemite vase, delajte na tem in se kmalu spet vidimo.

Lepe jesenske počitnice želim in vsem vse samo dobro.