mesec maj je mesec, ko se narava dokončno prebudi in pokaže v svoji najbolj cvetoči obliki. Prijazno toplo vreme nas vabi v objem narave, ki jo vsako jutro pozdravi radostno žvrgolenje ptic.

Čas, ki je tako poln prebujajočega se življenja, smo izbrali za DAN ŠOLE, ki ga bomo obeležili 5. 5. 2023.

Ta dan ne bo pouka, zato Vas nagovarjamo, da ga dopoldan preživite s svojimi otroki na način, ki bo prijeten za vse.

Popoldan pa vas skupaj z vašim otrokom ob 17. uri vabimo na koncert Šolskega sklada, ki se bo zgodil v skupnih prostorih OŠ Rogatec. Na koncertu boste deležni pravih pevskih poslastic, ki so jih za Vas pripravili naši predšolski otroci, učenci in zunanji gostje.

Koncert Šolskega sklada ima poleg kulturnega še dobrodelni namen, saj bomo na njem zbirali prostovoljne prispevke, s katerimi bomo omogočili uresničitev marsikatere nadstandardne dejavnosti in opreme za naše učence.

Prisrčno vabljeni.

Kolektiv Vrtca Rogatec in VIZ OŠ Rogatec