po polletnem primežu, v katerem nas je oklepala epidemija, smo od 7. 3. 2022 lahko končno spet dobesedno lažje zadihali, saj v šolah ni več potrebno nositi mask.

Nošenje mask pa je še vedno obvezno za vse zunanje obiskovalce, ki vstopajo v prostore šole, torej tudi za starše.

Pri tem bomo na naši šoli tudi v prihodnje, neodvisno od nadaljnjega poteka sproščanja ukrepov, obdržali dobro prakso, da starši ne vstopate v šolo, kadar to ni nujno potrebno. Na ta način bodo postali otroci bolj samostojni pri opravljanju osnovnih opravil obuvanja in oblačenja, s čimer se bo okrepil njihov občutek »to zmorem sam«. Cilj vzgoje je namreč ravno  v tem, da bi vzgojili samostojnega otroka.

Ukrepi razkuževanja in zračenja prostorov so še vedno v veljavi in jih bomo dosledno upoštevali še naprej.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljam.

OBVESTILO STARŠI, 10.3.2022