Starši učencev 1. in 2. razreda izpod Donačke gore so takole strnili vtise in mnenja po prvem tednu učenja na daljavo:

“Navodila in snov je zelo dobro pripravljena, malo smo se samo koordinirali, pa je šlo.”

“Hvala za jasna navodila.”

“Zahtevnost nalog se mi zdi primerna. Koncentracija je seveda krajša, saj ni prisotne motivacije učiteljice in sošolcev, ni pravega šolskega vzdušja. Se je pa zelo veselil in dejansko komaj čakal, da učiteljica pošlje naloge. Že večer prej je spraševal, kaj bova jutri delala, katere zvezke bo potreboval ipd. “

“Navodila so bila jasna, sin si je najprej ogledal posnetek zapisa črke U na spletu, črko je risal po zraku in hrbtu, nato pa je črko zapisal v delovnem zvezku. Vse naloge pri slovenščini je rešil brez težav, tudi tiste bolj zahtevne.”

“Najbolj zanimiva je bila telovadba z očetom. Veliko sta se smejala in drug drugega spodbujala pri izzivih.”

“Pri športnih aktivnostih s kocko sta sodelovala tudi sestrica in ati. Dobro so se razgibali in nasmejali.”

“Vsi smo se razmigali pri superherojskih nalogah in se imeli lepo.”

“Hvala za ves trud obema učiteljicama, da nam je poučevanje doma čim bolj olajšano.”

“Zelo zanimivo smo se imeli pri spoznavanju okolja, kjer si je svoje lončke s poskusi pripravila tudi sestrica in bomo vsi skupaj spremljali spremembe.”