Spoštovani starši!

V letošnjem letu bodo na pešpoti, ki vodi iz Rogatca proti šoli, potekala gradbena dela. Po pričetku gradbenih del bo na obstoječi pešpoti postavljena ustrezna prometna signalizacija, ki bo preprečevala hojo po obstoječi pešpoti ter otroke in ostale pešce vodila po nadomestni poti, ki bo potekala ob lokalni cesti, in sicer za občinsko stavbo (Pot k ribniku 6) ter po nadomestni makadamski pešpoti mimo konjušnice.

Do pričetka gradbenih del in temu ustrezno označenega obvoza uporaba nadomestne poti mimo konjušnice ni dovoljena.

Prosimo, da se z otroki pogovorite, da se na nadomestni pešpoti ne bodo smeli zadrževati, posegati v ograjo ali električnega pastirja, hoditi izven poti ali vzpostavljati interakcij s konji, saj je vse našteto lahko zanje nevarno.

Hvala za razumevanje.

Kolektiv VIZ OŠ Rogatec