jutri pričenjamo s poukom na daljavo. Kot ena izmed šol, ki s tem pričenjamo šele v drugem tednu, lahko že od samega začetka preprečimo slabosti, ki so se pojavile pri nekaterih šolah, ki so že izvajale pouk na daljavo.

Gre za to, kot ste lahko spremljali tudi v medijih, da je veliko staršev, ki prav tako delajo od doma, preobremenjenih s pomočjo, ki jo morajo nuditi svojemu otroku v času izvajanja pouka na daljavo. Zato se bomo, kot strokovnjaki svojega predmetnega področja resnično potrudili, da bomo maksimalno prilagodili količino snovi do te mere, da jo bodo otroci sposobni v šolski uri predelati in ne bodo v največji meri odvisni od vaše pomoči.

Še informacija glede povratnih informacij. Povratne informacije se bodo pošiljale naslednji dan do 14. ure za dan poprej, saj je nemogoče, da boste starši, ki ste v službi, od doma pomagali svojemu otroku in povratno informacijo pošiljali še istega dne do 14. ure.

Lep pozdrav vsem in ostanite zdravi,

ravnateljica Alenka Virant