glede na to, da  je svetovna pandemija koronavirusa močno posegla tudi v naše kraje in nas fizično odtujila, vam v vednost posredujem fotografije realizacije opravljenih aktivnosti našega zavoda VIZ OŠ Rogatec v šolskem letu 2019/2020. Menim, da je prav, da ste starši in tudi ostali krajani transparentno seznanjeni, kam so bile investicije namenjene in tudi udejanjene. Veliko smo naredili v zunanjih prostorih okolice naših objektov, kar lahko tudi prosto opazite, žal, pa je do vas zaenkrat še nedostopen ogled notranjih preureditev. Le te si lahko pogledate v priloženih spodnjih povezavah, kjer je prikazano zatečeno stanje in stanje po obnovitvi.

Veliko smo postorili, veliko še moramo, dela nam vsekakor ne bo zmanjkalo tudi v tem šolskem letu. Seveda je prioriteta obnova strehe na matični šoli, ki, kot verjetno že veste, dolga leta spušča in povzroča nemalo težav. Prav tako je potrebno obnoviti knjižnico in spodnje prostore šole, na podružnicah pa bomo nadaljevali z dokončanjem učilnic v naravi in, v kolikor bodo dopuščala sredstva, uredili še vsa potrebna notranja dela.

V upanju, da se kmalu spet vidimo vam želim predvsem zdravja ter veliko življenjskega optimizma.

Lep pozdrav,

OŠ Rogatec