“Ne smemo dovoliti, da bi karkoli stalo med nami in knjigo, ki bi lahko spremenila naše življenje.”

Jim Rohn

Spoštovani,

obveščamo vas, da bomo v času pouka na daljavo vsem učencem in učenkam naše šole (tudi učencem in učenkam obeh podružničnih šol) omogočili brezstično vračilo in izposojo knjig iz šolske knjižnice.

Vračilo in izposoja knjig bo omogočena individualno ob v torkih in četrtkih, in sicer po dogovoru s šolsko knjižničarko. Z njo se boste dogovorili o času in načinu varnega prevzema gradiva. Pri izboru si lahko pomagate s seznamom za domače branje, s skupnim katalogom slovenskih knjižnic – iskalnikom Cobiss (https://plus.si.cobiss.net/opac7/bib/search/expert?db=osrog), lahko pa vam pomaga tudi šolska knjižničarka.

Gradivo lahko naročite preko elektronske pošte: vesna.zidar-antlej@osrogatec.si

Pred novo izposojo morate vrniti staro zalogo, ki bo nekaj dni v karanteni. Prevzem gradiva bo potekal pred stranskim vhodom v šolsko knjižnico (pri vhodu v 2. in 3. razred).

Prosimo, da pri izposoji upoštevate splošna priporočila NIJZ.

Alenka Virant, prof.