obveščamo vas, da smo na šolski spletni strani objavili seznam delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih bodo učenci potrebovali v šolskem letu 2020/2021. Ker so seznami dostopni na spletu, jih letos ne boste prejeli v tiskani obliki.

Seznami, ki so jih predlagali učitelji in jih je potrdil Svet staršev VIZ OŠ Rogatec, so dostopni s klikom na Učbeniški sklad. Seznami so pripravljeni po razredih. S klikom na razred, ki ga bo v prihodnjem šolskem letu obiskoval vaš otrok, boste našli vse delovne zvezke in šolske potrebščine.

Učbenike, ki so v učbeniškem skladu, si učenci tudi v prihodnjem šolskem letu lahko izposodijo brezplačno, za vse učence obrabnino poravna Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. V primeru, da si učbenikov ne boste izposodili, izpolnite obrazec in o tem do četrtka, 18. 6. 2020, obvestite razredničarko oziroma razrednika svojega otroka.