V četrtek, 20. 2. 2020, so mladi parlamentarci izvedli zasedanje šolskega otroškega parlamenta na temo MOJA POKLICNA PRIHODNOST. Predstavniki učencev od 1. do 9. razreda, vključno s podružnicama Dobovec in Donačka Gora, so predstavili svoja razmišljanja in izdelke o poklicih. Vsi učenci so bili celo leto zelo ustvarjalni, v okviru projekta so risali risbice, ustvarjali stripe, pisali pesmi, snemali intervjuje ter celo ustvarili filmček. Srečanje parlamentarcev so popestrile glasbene in plesne točke: Miha je zaigral na harmoniko in Urška na ksilofon, Lan je zaplesal, Elina in Lea pa sta zapeli. Srečanje se je zaključilo s predlogi za temo za naslednje leto, trenutno pa potekajo priprave na regijski otroški parlament, ki bo potekal na naši šoli 11. 3. 2020.